Cheb 4.-5.8.2018

Vojtěch Friš – Po velmi velmi těsné kvalifikaci ( nepočítám Řiháka 😛👊) jsem se umístil na 4. místě s odstupem 1.8 desetiny sekundy od 2. místa (1) takže kluci velmi rychlí.
Přes noc dost napršelo takže se jelo bez terénu což pro mě nebylo dobré. Špatný start a nakonec boj o 6. pozici. Odpoledne sluníčko vysušilo terén. Start o malinko lepší v druhé zatáčce po kontaktu pád, vratil jsem se zpět ale následně byl závod odmáván červenými vlajkami. Velké zranění jezdce z Rakouska, bohužel odletěl helikopterou. Po hodině se zavod restartoval a já měl šanci na nápravu. S odřeninami jsem vystartoval zase o něco lépe a byl jsem 5., nabral jsem rychlost a dostal jsem se až za třetího jezdce, kterého jsem už nestihl předjet takže celkově 6. a 4. = 5. místo a 33 bodů do šampionátu G cup kde jsem poskočil na 4. místo se ztrátou 30 bodů na prvního Itala Thomase. Byl to perný víkend a s výsledkem jsem spokojený 🙂 Diky moc všem za podporu a přizeň #2WS

Jo a Petr Svoboda v kategorii Beginer prvni jizda skvělé z 9 pozice vítězství je vidět že trať asfalt především ma najetou a v druhém závodě už s terénem 5 místo celkově 2 místo.

Jan Čech – V sobotu oba treninky jsem se učil trať protože jsem tam byl prvně …. v kvalifikaci byl problém zaletět dobrý čas, bylo nás moc na trati a vždycky jsem dojel někoho, kdo byl pomalejší a neuměl jsem si tam najít prostor, tažze jsem startoval az 25….. první race se nejel terén a to pro mě bylo super ale po startu tam byla takova divočina že jsem se propadl az na konec pole asi na 34. místo. Pak začala honka a ja se snažil dohnat co se dalo a bylo z roho 18. místo.
Druhý race se jel už s terénem a to je pro mě trošku problém, takže jsem se posunul po startu asi o 4. pozice a to bylo vše ..na asfaltu jsem jezdce pred sebou sjiždel ale v terénu mě vždy ucukli. Ale závody to byly pěkný a užíval jsem si to.
Jan Čech bojoval a z 25. pozice vyjel 23. místo.

[Not a valid template]

Napsat komentář